Методичне об'єднання точних наук

                                   


 "Тиждень  безпечного Інтернету"

   У нашій школі було проведено ряд заходів до Дня Безпечного Інтернету.
Учні школи були активими учасниками різних заходів.
4 лютого 2019 року учні 10-11 класів прослухали  вебінар з нагоди всесвітнього Дня Безпечного Інтернету 2019
  5 лютого проведено онлайн-урок з нагоди Дня Безпечного Інтернету для учнів 7-9 класів. 

 Також були проведені виховні години «Безпечний Інтернет», «Правила поводження в мережі Інтернет" для учнів 2-11 класів. Конкурс малюнків «Безпека дітей в Інтернеті» , в якому взяли участь учні 2-6 класів. Серед учнів 7- 9 класів проведено конкурс плакатів «Ми за безпечний Інтернет». А учні 10-11 класу працювали над виготовленням буклетів «Безпечний Інтернет». У 5-11 класах було проведено анкетування з теми «Я і моя безпека в Інтернеті».


                                                               
                                                            Вчителі інформатики   Шевченко К.С.
                                                                                                      Лопатньова І.А.
            декада точних наук
Однією із форм позакласної роботи є предметні декади. Проведення предметної декади підвищує інтелектуальний рівень учнів, формує в них практичні навички застосування знань, які вони здобули на уроках. Підготовка учнів до проведення декади точних наук дає їм можливість самостійно збирати матеріал, проявляти ініціативу, виховує наполегливість та відповідальність.
Як правило, декада точних наук в школі проводиться в І семестрі. Заздалегідь обговорюється план проведення декади, розподіляються завдання для учнів кожного класу, вивішується оголошення про проведення декади та план. В підготовці і проведенні декади залучаються члени клубу любителів математики.
Розпочинається декада точних наук лінійкою, на якій оголошується план проведення декади, ставляться завдання перед учнями школи. В перший день бібліотекар Одарченко С.Є. оформляє виставку довідкової літератури «Учням про видатних математиків»,  яка проходить протягом тижня, кожен бажаючий може її подивитися. Виставляються портрети видатних математиків, фізиків, їх біографії, цікаві факти з життя і внесок в розвиток науки.
Кожен з класів подає на виставку одну або кілька стінгазет на математичну тематику. В кінці декади проводиться голосування серед учнів школи, на якому визначається найкраща математична стінгазета. Протягом тижня вчителями математики Карташовою З.Я., Лопатньовою І.А., Шпак О.А. проводилися конкурси, учні складали і розгадували кросворди, ребуси, готували математичні газети та листівки, складали математичні казки, малювали малюнки мовою математики.
14 грудня 2017 року вчителі математики Орленко Л.В., Овсяник Р.Ф. провели нетрадиційний позакласний захід для учнів 5-6-х класів на тему «Математичне кафе». Діти були поділені на дві команди, ведучі запропоновували страви в меню:
1.Салат «Цікавинка» під соусом із загадок


2.Борщ «Щойно з печі» (зі сметаною до речі)
3.Рагу «З логічних цікавинок з гострими приправами із уваги і мислення».
4.Десерт «Морозиво зі збитими числами».
6.Фірмова страва (за рахунок закладу): «Математичний рулет з начинкою із кмітливості і дотепності».
5. «Мезим» - шлунку добре з ним.

Захід був дуже змістовний.
Подібні  заходи розвивають вміння формувати й доводити свою точку зору, моделювати ситуацію, розвивати творчий інтерес до математики, розвиває кругозір учнів, виховує стійкість, винахідливість, допитливість.

ЗДВР Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1
О.А.Титаренко





З метою сформованості особистості розвитку інтелектуальних творчих здібностей школярів, залучення їх до різноманітної діяльності за інтересами, підвищення професійної майстерності вчителів, впровадження інноваційних технологій в систему роботи школи  був проведений позакласний захід «Подорож країною МІФ» для учнів 8- 11 класів, який підготували вчителі точних наук Овсянік Р. Ф., Орленко Л. В., Карташова  З. Я., Лопатньова І. А., Шпак О. А.
     Ведучими заходу були Водарчук Андрій,учень 11 класу та Шпак Яна, учениця 10 класу.
      В «Подорожі країною МІФ» брали участь дві команди: «Трикутники» і «Чотирикутники». Учасники першої команди: Лазаренко Ю., Бунчук М., Потравко В., Козак Є., Велика Т. Представниками другої команди були: Рудюк В., Лазаренко К., Пивовар А., Каратєєв І., Портянко С.

     Під час подорожі учні послідовно зупинялися на станціях, де із задоволенням долали перешкоди у вигляді завдань на логіку,цікавих задач, гумористичних загадок, вікторин з математики, інформатики та фізики.
    Учні довели, що мають навички роботи з додатковими джерелами інформації та окрім знань з предмета мають естетичні смаки і уподобання.
    Переможцями «Подорожі країною МІФ» стали учасники команди «Трикутники», які були більш уважними,кмітливими і спостережливими.






Немає коментарів:

Дописати коментар