Науково-дослідницька робота учнів



МАН – це великий простір для творчості
Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН. Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.
Щороку учні Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 беруть участь у відбірному І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. За результатами проведення І (районного) етапу переможцями в секціях «Всесвітня історія» та «Історія України» стали учениці 11 класу Ірина Сазонова та Єлизавета Селіванова. Їх науковими керівниками є вчителі історії вищої категорії, вчителі-методисти Риженко Л.Г. і Нартова С.М.
У своєму дослідженні про діяльність першого президента Турецької Республіки М.Кемаля (Ататюрка) Сазонова І. наголосила, що «турецька модель» побудови незалежної держави від Ататюрка є цікавим прикладом для модернізації українського суспільства. Селіванова Є., простеживши на місцевому матеріалі тему «Зміни у психології населення під час Голодомору 1932-1933 рр.», дійшла до висновків, що ця сумна сторінка в новітній історії України вплинула на наступні покоління українців, а спогади свідків Голодомору є розкриттям злочинів комуністичного режиму.
До¬сяг¬нен¬ня в МАН – це результат три¬валої роботи наших педагогів і талановитих вихованців. Впевнений, що наші учні стануть вільними творчими осо¬бис¬тос¬тями, справжніми гро¬мадянами Ук¬раїни, які розуміють, що силою власного інте¬лек¬ту мож¬на досяг¬нути осо¬бис¬того успіху і успіху країни.




Учні Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 посіли І місце у секції "Етнологія" (Риженко Руслана) та ІІ місце у секції "Хімія" (Козак Євгеній)




Виступ на педагогічний раді вчителя хімії, керівника науково-дослідницької роботи Воробйової Н.О. 

       Голова ШМО суспільно-природничих дисциплін, вчитель хімії        Воробйова Н.О. виступила на педагогічній раді  з питання «Залучення учнів до науково-дослідницької роботи».

       Вчитель наголосила, що завдання наукового керівника методично формувати дослідницькі навички, здійснюючи постійний контроль за виконанням науково-дослідницької роботи, аналізувати, виправляти помилки, визначати ефективніші шляхи виконання роботи. Наталія Олексіївна презентувала практичну частину науково-дослідницької роботи учня 11 класу Козака Євгена. Учень спробував себе у науковому пошуку, побачив результативність власного дослідження, набувши власної наукової компетенції. Організація науково-дослідницької роботи школярів повинна бути цілеспрямованою взаємодією вчителя і учнів.












Немає коментарів:

Дописати коментар